O nas

Jesteśmy podróżnikami - amatorami. Raz do roku wybieramy sie na wycieczkę po kolei skeślając kolejne punkty na naszej Mapie Marzeń. Podróż ma być dla nas zwieńczeniem całego roku pracy "za biurkiem" i odpoczynkiem. Stąd też niejednokrotnie spotkacie się z dniami pt. "Plażowanie" lub rozwiązaniami nietypowami dla backpakerów - wypożyczeniem samochodu lub wykupieniem zorganizowanej jednodniowej wycieczki. Nie jesteśmy cudotwórcami i czasem nasze siły nie wystarczają na organizację wszystkiego.

Przed każdą wyprawą prowadzimy solidny wywiad dotyczący ciekawych miejsc co zobaczenia w danym regionie oraz spodziewanych kosztów podróży. Do tego celu najczęściej służą nam blogi, fora i strony internetowe innych amatorów-podróżników.

Pewnego dnia doszliśmy do wniosku, że nasze własne spostrzeżenia i przygody mogą komuś ułatwić zorganizowanie jego własnej podróży. Tak narodziła się Mapa Marzeń - pamiętnik przechiwujacy nasze wspomnienia oraz przewodnik dla innych podróżników.

Na stronie głównej możecie znaleźć mapę świata z zaznaczonymi różnymi punktami - na zielono oznacyzliśmi miejsca, w których byliśmy, a na czerwono nasze kolejne wymarzone miejsca. Z krajów już odwiedzonych możecie przeczytać relacje. Kraje, które są najpoważniejszymi kandydatami na kolejny rok znajdziecie w dziale "Wakacje ...(rok)...". Na wszystkie kraje oznaczone czerwonymi kropkami sukcesywnie będziemy sie starać robić plan i obliczać koszty.

Zachęcamy do przesyłania swoich uwag i pomysłów na kontakt@mapa-marzen.pl